Hledáte návod, jak bezpečně prodat svou nemovitost co nejrychleji a za co nejvyšší cenu?

Nebaví vás přehrabovat se informacemi, cítit se jako otrok svého makléře a pouze poslouchat sliby, které stejně nikam nevedou? 


ZAJÍMÁ VÁS, JAK NA ÚSPĚŠNÝ PRODEJ?


Možná vám od rána do večera drnčí telefon, máte plnou hlavu starostí, strachů a nejistot. Nevíte, kam dřív skočit, a stejně ne a ne prodat.

Něco vám chybí?

Znalost, zkušenost, tip, možná jen drobnost, kterou si běžně nechávají pro sebe pouze realitní makléři, ale možná také důvěra v samotný prodej. V to, že zvládnete svou nemovitost bezpečně prodat tak, abyste se nespálili, a že neuděláte zbytečnou chybu, která vás bude stát nejen peníze, ale i čas, energii a stres.

PRÁVĚ PRO VÁS JSEM VYTVOŘILA NÁVOD

Proč zrovna já vám mohu radit?

Mám za sebou 18 let zkušeností a více než 230 spokojených zákazníků.

Prodeje nemovitostí jsou mojí srdeční záležitostí. 

Ivana Cikánková

Zní to skvěle, že? Teď už ano. Začátky ovšem tak bezvadné a příjemné nebyly.

Cesta pokus-omyl byla hodně trnitá a dělala jsem dost chyb. Všechno se poměrně brzy změnilo s prvními spokojenými klienty a úspěšnými obchody. Pochopila jsem, že TO JE ONO! Pracovat tak, že pomáháte lidem. Navíc v profesi, která je tvrdá a náročná, nepožívá přílišné důvěry a nemá ideální renomé. 

Když přemýšlím, jaký je rozdíl mezi tím, jak se cítí makléř začátečník nebo majitel, když nemají dostatek informací, opět se mi vybaví ta bezmoc, strach a nejistota, kterou jsem prožívala.

Takového pocitu vás chci ušetřit.

Rozhodla jsem se vám v eBooku předat to nejlepší, abyste úspěšně prodali.

 • Jak získat o 20 % víc než ostatní?
 • Jak udělat z vaší nemovitosti exkluzivní zboží?
 • Jak perfektně připravit nemovitost k prodeji?
 • Jak pracovat s klientem na prohlídce?
 • Jak si zaháčkovat kupujícího, aby neutekl?
 • Co se smlouvami?
 • Jak nepřijít o peníze ani nemovitost?

Proč s vámi teď naprosto transparentně sdílím své roky nabývané know-how?

Jeden z mých kolegů se mě po přečtení eBooku zeptal, proč všechny ty informace chci říkat dalším lidem jen tak. Jestli bych si náhodou neměla něco nechat pro sebe...

A tak jsem o tom přemýšlela nakonec došla k závěru, že si pro sebe nenechám nic. Dávám do toho maximum a co vím, to vám takto odevzdám. 

Proč?

Protože si až moc dobře pamatuji, jak jsem se cítila, když jsem prodávala první byt.

Byla to pro mě velká neznámá a byla bych v té době vděčná za každou radu a pomoc. Bylo strašné být na to sama. Možná i vás provází stejné pocity. Nechci vás v tom nechat samotné. Vy už na to sami nejste.

eBook JAK PRODAT NEMOVITOSTI S MAXIMÁLNÍM ZISKEM 

 je 1. unikátní  publikace na realitním trhu, která vás nenechá na holičkách a bude vám po ruce při řešení otázek při prodeji nemovitostí. Vznikl, aby pomáhal.

 • Bezpečně vás provede úskalími prodeje nemovitostí.
 • Objevíte praktické rady a triky ze života makléře, které vám přinesou větší zisk.
 • Podíváte se na prodej své nemovitosti očima realitního experta.
 • Nenecháte se napálit nebo vydírat od jiných makléřů.
 • Dostanete osmnácti lety prověřené návody, jak vydělat na prodeji v daném čase maximum. 

V eBooku se dozvíte veškeré mé ověřené postupy z praxe. Osobně investuji do vzdělání od těch nejlepších  tisíce korun měsíčně a to nejlepší, co potřebujete vědět, vám teď předávám.

Za 890 Kč získáte 18leté know-how na bezpečný, výnosný a pohodový prodej nemovitosti.

Čeká vás 109 stran rad, tipů a triků z realitní praxe, které si jiní tajně střeží.

Co na eBook říkají jeho čtenáři

"Tento pútavou formou písaný e-book mi priblížil úskalia a detaily predaja nehnuteľnosti v čase, keď som to najviac potrebovala.

Rozrástla sa nám rodinka a preto zvažujeme predaj súčasného bytu 2+kk a kúpu niečoho väčšieho. Vedela som, že nás čaká neskutočná kopa administratívy, čo nás úprimne od predaja odradzovalo a nepriamo tlačilo k odkladaniu predaja stávajúceho bytu. Nemali sme čas a hlavne chuť riešiť všetky papierovačky.

Po prečítaní tohoto e-booku sa ma zmocnil šťastný pocit, že viem, krok za krokom, ako postupovať, na koho sa obrátiť, koľko času tomu dať a aké prostriedky venovať. To bolo pre mňa kľúčové. Získať súhrnné informácie rýchlo, jednoducho a na jednom mieste. Veľmi ma pobavil pojem "Realitný turista" 🙂 a jeho existencia. Veľmi prínosnou mi bola cenová mapa, o ktorej existencii som tiež nemala potuchy. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť sumarizáciu daňových aspektov predaja nehnuteľnosti. Prečítanie e-booku bola dobrá voľba, ktorá nám priniesla ovocie vo forme ušetrených nervov, času a peňazí."

Gabriela ŠkodáčkováProfesionál v Real Estate, Sprava obchodnich center a pronajmy

Týjo fakt vynikající ebook, který popisuje krok za krokem jak prodat nemovitost, přímo vás vede za ruku a ukazuje cestu. Řeší všechny možné varianty, které při prodeji mohou nastat. Jsou v něm i skvělé praktické rady, tipy a triky. Také upozorňuje na možná rizika a nástrahy, včetně uvedení příkladů jednání nepoctivých makléřů. A navíc k tomuto ebooku se rozdávají i praktické bonusy. Děkuji :-). Díky tomuto ebooku prodá svojí nemovitost s maximálním ziskem a bez rizika každý.

Aleš AndrChrudim

V blízké době budu prodávat nemovitost a díky poučení z tohoto přínosného materiálu už zdaleka nebudu naivní. Rozhodně se ale do prodeje nebudu pouštět sama. Chystám se obrátit na Ivanu, protože v ní mám jak lidskou, tak profesní důvěru.

Jana Balcarovájazykové korektury, copywright

Pokud se chystáte prodat nemovitost, je tento eBook ideálním pomocníkem do ruky každému. Obsahuje nejen kompletní praktické kroky, co je k prodeji potřeba, ale i spousta triků z praxe. Vše na jednom místě! Navíc vás autorka jasně upozorní na to, co vám při prodeji nemovitosti může opravdu zachránit vaše peníze. Mě jako milovnici krásy navíc dostaly triky ohledně fotografií, dělají divy! Díky

Michala Měřínskáprůvodkyně na cestě za ženskou krásou, www.michalamerinska.cz

Tento eBook je naprostým a ojedinělým přínosem pro lidi, kteří tápou a mají obavy zobchodovat nemovitost. Vůbec bych se nebál napsat, že je to revoluční produkt.Podrobný a praktický návod na prodej či koupi nemovitosti . Je to velmi podrobně a dobře propracované. Není možné, aby prodávající měli problémy s realizací svého přání. Pokud budu někdy kupovat nebo prodávat nemovitost, rozhodně využiji nabízených služeb a informací.

Jiří Zemanfinanční poradce, www.jiri-zeman.cz

"Pokud jste úplný nováček v oblasti prodeje realit, tohle je správná knížka pro vás. Autorka vás provede díky svým dlouholetým zkušenostem všemi fázemi prodeje pěkně krok po kroku až k úspěšnému konci."

Veronika Hurdováwww.krkavcimatka.cz

Protože mi na vašem  BEZPEČNÉM A ZISKOVÉM prodeji nemovitosti skutečně záleží

Vím, jakou je realitní trh džunglí, a nechci vás nechat na holičkách. Proto pokud si eBook koupíte ještě dnes, mám pro vás navíc bonusy, které vám přijdou při prodeji nemovitosti vhod.

Bonus v hodnotě 290 Kč ZDARMA

BONUS #1

Manuál na makléře aneb Jak si ulovit makléře

Většinou jste jako klienti loveni vy. Tentokrát se situace obrací. Získáváte unikátní příručku, která vám jasně řekne, jak si máte otestovat makléře, pokud s ním chcete spolupracovat.

 

BONUS #2

Kontrolní list na makléře

Jednoduše si pozvete makléře a budete se ptát na to, co jste se dozvěděli v bonusu #1. Vezmete si tužku a budete pěkně fajfkovat. Na konci podtrženo/sečteno a ...uvidíte. Nechte se překvapit.

Bonus v hodnotě 99 Kč ZDARMA

BONUS #3

Daně a jak na ně

Co si budeme povídat, daně nikdo rád neplatí a  málokdo z nás jim rozumí. Možná ani nevíte, kolik daňových povinností je s nemovitostmi spojeno. Tahle brožurka je k nezaplacení.

Hodnota = daňová úspora. Pro vás nyní ZDARMA.

BONUS #4

Praktický dárek

Využijete ho na samém konci své úspěšné cesty prodeje nemovitosti. Stačí vyplnit a podepsat.

ZDARMA

Slevový kupon ve výši 10% na vše.

BONUS #5

Slevový kupon

Získáváte slevový kupon ve výši 10% na všechny produkty (ebook, online kurzy) s platností 6 měsíců od vydání.

Nic neriskujete.

Do eBooku Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem jsem napsala vše, co potřebujete vědět, abyste uspěli.  Pokud si eBook přečtete a do 15 dnů zjistíte, že pro vás informace nejsou hodnotné a že je ve svém životě nevyužijete, napište mi. Bez otázek vám vrátím peníze zpět.

Co však riskujete bez těchto informací?

Zorientujte se už jednou provždy v problematice prodeje nemovitostí a pojďme společně do toho!

Časté dotazy

Uvažuji o prodeji bytu v horizontu 12 měsíců, je pro mne vhodné koupit eBook už teď?

Proces prodeje je záležitost několika měsíců, než si ujasníte svoje představy, reálná očekávání, zjistíte si potřebné informace. Půl roku uteče jako voda. Přesně pro tyto přípravné kroky je určen eBook Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem. Můžete si také zajistit konzultaci, kde je možné vše probrat.

 

Zaručí mi koupě eBooku konkrétní výši prodejní ceny nebo jiný finanční benefit?

V eBooku dostanete kompletní návod, jak docílit  maximálního zisku při splnění všech kroků. Můžete se rozhodnout je realizovat sami, nebo si najmout obchodníka podle kritérií, která získáte zdarma v rámci  bonusů.

V případě, že se rozhodnete být samoprodejcem, je pouze na vás, v jaké kvalitě jednotlivé kroky uděláte.

Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že budete prodávat jako profík. Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách a závisí na vašem rozhodování

Když si eBook objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 10 dní, které máte na to, abyste svou eKnihu zaplatili. Můžete se také rozhodnout pro rychlejší on-line platbu.

Napadla vás ještě jiná otázka, na kterou jste zde nedostali odpověď? Napište mi na ivana@ivanacikankova.cz a ráda vám ji zodpovím.

Děkuji ze srdce za vaše přijetí. Přeji vám, ať je prodej vaší nemovitosti zábavou a radostí! 

Ivana Cikánková, váš realitní expert 

© 2016