Hledáte návod, jak prodat svou nemovitost
co nejrychleji a za co nejvyšší cenu?

Nechcete se cítit se jako otrok svého makléře
a jenom poslouchat sliby, které stejně nikam nevedou?

Možná vám od rána do večera drnčí telefon a máte plnou hlavu starostí a nejistot. Nevíte, kam dřív skočit, a stejně ne a ne prodat.

Něco vám chybí.

Znalost, zkušenost, tip, možná jen drobnost, kterou si běžně nechávají pro sebe pouze realitní makléři. Možná i důvěra v to, že zvládnete svou nemovitost bezpečně prodat. Že neuděláte zbytečnou chybu, která vás bude stát nejen peníze, ale i čas, energii a stres.

Chcete vědět...

 • Jak získat o 20 % víc než ostatní?
 • Jak udělat z vaší nemovitosti exkluzivní zboží?
 • Jak perfektně připravit nemovitost k prodeji?
 • Jak pracovat s klientem na prohlídce?
 • Jak si zaháčkovat kupujícího, aby neutekl?
 • Jak mít v pořádku všechny smlouvy?
 • Jak nepřijít o peníze ani nemovitost?

Naučím vás, jak na to.


Proč zrovna já vám mohu radit?

Mám za sebou 18 let zkušeností a více než 230 spokojených zákazníků. Prodeje nemovitostí jsou mojí srdeční záležitostí.

Zní to skvěle, že? Teď už ano. Začátky ovšem tak příjemné nebyly. Cesta pokus-omyl byla hodně trnitá a dělala jsem dost chyb. Moc dobře si pamatuji, jak jsem se cítila, když jsem prodávala první byt. Bylo strašné být na to sama. Vy už na to ale sami nejste.

Podělím se s vámi o své roky nabývané know-how. Na jednom místě tu najdete mé nejlepší tipy pro úspěšný prodej.

E-BOOK

JAK PRODAT NEMOVITOSTI S MAXIMÁLNÍM ZISKEM

Unikátní  publikace na realitním trhu, která vás nenechá na holičkách a bude vám po ruce při řešení otázek při prodeji nemovitostí.
Vznikl, aby pomáhal.


Co všechno vám e-book přinese?

 • Bezpečněvás provede úskalími prodeje nemovitostí.
 • Objevíte praktické rady a trikyze života makléře, které vám přinesou větší
 • Podíváte se na prodej své nemovitosti očima realitního experta.
 • Nenecháte se napálitnebo vydírat od jiných makléřů.
 • Dostanete prověřené návody, jakvydělat na prodeji v daném čase  

A co to bude stát?


Cena e-booku je 890 Kč.
Znalosti, které za své peníze získáte? K nezaplacení.

V e-booku se dozvíte veškeré mé ověřené postupy z praxe, které si jiní makléři hlídají jako oko v hlavě. Já jsem své know-how skládala po malých střípcích celých 18 let. Měsíčně investuji do vzdělávání od těch nejlepších tisíce korun. Vy získáte všechny potřebné informace v jediné knížce.

Na 109 stranách najdete rady, tipy a triky z realitní praxe. A po přečtení vás čeká bezpečný, výnosný a pohodový prodej – beze strachu a pochybností.

 


100% garance spokojenosti

Do e-booku Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem jsem napsala vše, co potřebujete vědět, abyste uspěli.  Pokud si e-book přečtete a do 15 dnů zjistíte, že pro vás informace nejsou hodnotné a že je ve svém životě nevyužijete, napište mi. Bez otázek vám vrátím peníze zpět.


Koupí e-booku nic neriskujete. 

Bez těchto informací však riskujete, že ztratíte peníze, spoustu času i samotnou nemovitost. O zbytečných nervech a zdlouhavém jednání na katastru nemluvě...

Zorientujte se jednou provždy v problematice prodeje nemovitostí.

Váháte?

To ještě nevíte, že k e-booku dostanete ZDARMA několik skvělých bonusů:

Bonus v hodnotě 290 Kč

BONUS #1

Manuál na makléře aneb Jak si ulovit makléře

Většinou jste jako klienti loveni vy. Tentokrát se situace obrací. Získáváte unikátní příručku, která vám jasně řekne, jak si máte otestovat makléře, pokud s ním chcete spolupracovat.

BONUS #2

Kontrolní list na makléře

Jednoduše si pozvete makléře a budete se ptát na to, co jste se dozvěděli v bonusu č. 1. Vezmete si tužku a budete pěkně fajfkovat. Na konci podtrženo/sečteno a... nechte se překvapit.

Bonus v hodnotě 99 Kč

BONUS #3

Daně a jak na ně – hodnota
= daňová úspora

Co si budeme povídat, daně nikdo rád neplatí a  málokdo z nás jim rozumí. Možná ani nevíte, kolik daňových povinností je s nemovitostmi spojeno. Tahle brožurka je k nezaplacení.

BONUS #4

Praktický dárek

Předávací protokol. Veledůležitý dokument, který využijete na samém konci své úspěšné cesty prodeje nemovitosti. Stačí jen vyplnit a podepsat.

ZDARMA

Slevový kupon ve výši 10% na vše.

BONUS #5

Slevový kupon ve výši 10 %

Získáváte slevový kupon ve výši 10 % na všechny moje produkty a produkty Žen v realitách (e-booky, online kurzy). Platnost kuponu je 6 měsíců od zakoupení e-booku.

Jak o e-booku mluví jeho čtenáři?

Tento pútavou formou písaný e-book mi priblížil úskalia a detaily predaja nehnuteľnosti v čase, keď som to najviac potrebovala. Rozrástla sa nám rodinka, a preto zvažujeme predaj súčasného bytu 2+kk a kúpu niečoho väčšieho. Vedela som, že nás čaká neskutočná kopa administratívy, čo nás úprimne od predaja odradzovalo a nepriamo tlačilo k odkladaniu predaja stávajúceho bytu. Nemali sme čas a hlavne chuť riešiť všetky papierovačky. Po prečítaní tohoto e-booku sa ma zmocnil šťastný pocit, že viem, krok za krokom, ako postupovať, na koho sa obrátiť, koľko času tomu dať a aké prostriedky venovať. To bolo pre mňa kľúčové. Získať súhrnné informácie rýchlo, jednoducho a na jednom mieste. Veľmi ma pobavil pojem „Realitný turista“ 🙂 a jeho existencia. Veľmi prínosnou mi bola cenová mapa, o ktorej existencii som tiež nemala potuchy. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť sumarizáciu daňových aspektov predaja nehnuteľnosti. Prečítanie e-booku bola dobrá voľba, ktorá nám priniesla ovocie vo forme ušetrených nervov, času a peňazí.

Gabriela ŠkodáčkováProfesionál v Real Estate, Sprava obchodnich center a pronajmy

Týjo, fakt vynikající e-book, který popisuje krok za krokem, jak prodat nemovitost, přímo vás vede za ruku a ukazuje cestu. Řeší všechny možné varianty, které při prodeji mohou nastat. Jsou v něm i skvělé praktické rady, tipy a triky. Také upozorňuje na možná rizika a nástrahy, včetně uvedení příkladů jednání nepoctivých makléřů. A navíc k tomuto e-booku se rozdávají i praktické bonusy. Děkuji 🙂 Díky tomuto e-booku prodá svou nemovitost s maximálním ziskem a bez rizika každý.

Aleš AndrChrudim

Pokud se chystáte prodat nemovitost, je tento e-book ideálním pomocníkem do ruky každému. Obsahuje nejen kompletní praktické kroky, co je k prodeji potřeba, ale i spoustu triků z praxe. Vše na jednom místě! Navíc vás autorka jasně upozorní na to, co vám při prodeji nemovitosti může opravdu zachránit vaše peníze. Mě jako milovnici krásy navíc dostaly triky ohledně fotografií, dělají divy! Díky.

Michala Měřínskáprůvodkyně na cestě za ženskou krásou, www.michalamerinska.cz

Tento e-book je naprostým a ojedinělým přínosem pro lidi, kteří tápou a mají obavy zobchodovat nemovitost. Vůbec bych se nebál napsat, že je to revoluční produkt. Podrobný a praktický návod na prodej či koupi nemovitosti. Je to velmi podrobně a dobře propracované. Není možné, aby prodávající měli problémy s realizací svého přání. Pokud budu někdy kupovat nebo prodávat nemovitost, rozhodně využiji nabízených služeb a informací.

Jiří Zemanfinanční poradce, www.jiri-zeman.cz

"Pokud jste úplný nováček v oblasti prodeje realit, tohle je správná knížka pro vás. Autorka vás provede díky svým dlouholetým zkušenostem všemi fázemi prodeje pěkně krok po kroku až k úspěšnému konci."

Veronika Hurdováwww.krkavcimatka.cz

Možná se vám ještě honí hlavou:

Uvažuji o prodeji bytu v horizontu 12 měsíců, mám si e-book pořídit už teď?

Proces prodeje je záležitost několika měsíců. Než si ujasníte svoje představy, reálná očekávání a zjistíte si potřebné informace, uteče to jako voda. Přesně pro tyto přípravné kroky je určen e-book Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem. Také si můžete zajistit konzultaci, kde všechno probereme spolu.

Zaručí mi koupě e-booku konkrétní výši prodejní ceny nebo jiný finanční benefit?

V e-booku dostanete kompletní návod, jak docílit maximálního zisku při splnění všech kroků. Můžete se rozhodnout je realizovat sami, nebo si najmout obchodníka podle kritérií, která získáte zdarma v rámci bonusů. V případě, že se rozhodnete být samoprodejcem, je pouze na vás, v jaké kvalitě jednotlivé kroky uděláte. Stejně tak je jen na vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že budete prodávat jako profík. Váš úspěch je ale pouze ve vašich rukách a závisí na vašem rozhodování.

Když si e-book objednám dnes, musím ho zaplatit ihned?

Na zaplacení faktury máte 10 dní. Můžete se také rozhodnout pro rychlejší online platbu.

Napadla vás ještě jiná otázka, na kterou jste zde nedostali odpověď?

Napište mi na ivana@cikankova.cz a ráda vám ji zodpovím.

Přeji vám, ať je prodej vaší nemovitosti zábavou a radostí! 

vaše realitní makléřka