Objednávka eBooku

eBook: Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem

 • ANO
  Objednávám si eBook: Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem za cenu 890 Kč (34 Eur). Nejsem plátce DPH.
 • ANO
  Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce.
 • ANO
  Vím, žískávám doživotní aktualizaci eBooku ZDARMA.
 • ANO
  Vím, že získávám BONUSY ZDARMA.

ZÁLEŽÍ MI NA VÁS

V případě, že vám eBook nepřinese, co očekáváte, vrátím vám do 15 dnů  vaše peníze.

Týjo fakt vynikající ebook, který popisuje krok za krokem jak prodat nemovitost. Přímo vás vede za ruku a ukazuje cestu. Řeší všechny možné varianty, které při prodeji mohou nastat. Jsou v něm i skvělé praktické rady, tipy a triky. Také upozorňuje na možná rizika a nástrahy, včetně uvedení příkladů jednání nepoctivých makléřů. A navíc k tomuto ebooku se rozdává jí praktické bonusy. Děkuji 🙂 Díky tomuto ebooku prodá svojí nemovitost s maximálním ziskem a bez rizika každý.

Aleš AndrChrudim

eBook předčil všechna moje očekávání, tolik konstruktivních rad a tipů...všech 109 stran je nacucaných obrovským množstvím informací z realitních sfér ( pro mne do dnešního dne byly reality španělská vesnice...). Doporučuju VŠEM. Tento manuál by měl být povinně v každé domácnosti, tak jak je povinná lékarnička v autě. Bonusy byly třešnička na dortě a služba hlídání nemovitosti bude první věc kterou udělám. Děkuju Žaneta.

Žaneta Krškovápropagátorka přírodní kosmetiky s vysokým eko profilem

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Narazili jste při objednávce na nejasnost?

Napište mi prosím na ivana@cikankova.cz nebo volejte na +420 603 188 588.

Vyřešíme vzniklou situaci k vaší spokojenosti. Děkuji.