To byl teda fičák

Vrátila jsem se z mého ráje na zem. Chci se konečně s vámi všemi spoluplážovníky podělit o svoje prožitky. Co se děje, když se to v plážovém podnikání začně točit a vařit.

A vy si odjedete po vypuknutí na dovolenou. Na pláž samozřejmě.

Byl to strašný fičák.

Kurz Podnikání z pláže, nový web, budování databáze, Fapi, psaní článků, práce se systémy, adrenalin a soutěživost, výzva, TOP 5 a webinář 27. 5. 2015. Bylo toho na jednu blonďatou hlavu fakt dost. Musím si to trochu připomenout, protože to byla jízda.

IMG_0177-1024x436

Podnikání z pláže může někoho svádět k tomu, že je to pohodička při dvojce vína a cigárku. Po prvním návratu z pláže, musím zodpovědně říci, že mi chvilkama hořela koudel u zadku.

Odjížděla jsem po webináři plážové výzvy, který skončil 27. 5. cca 22:30, druhý den ve 4 ráno :). Nejsem ještě ostřílený plážový podnikatel. Do poslední hodiny jsem tedy ještě psala článek, nastavovala kampaně ve smartemailingu, finišovala úkoly do práce, tak jako vždycky na poslední chvíli 🙂. Vůbec mi před tím vůbec nedošlo, že to udělat musím, když tu nebudu.

Díky plážové výzvě a podpoře ve formě zaslání infomativního emailu do databáze Stáni Mrázkové a Alice Kirš to vše probíhalo v atmosféře strhujícího počtu registrací na stažení ebooku zdarma, dotazů, co mi chodily, a neuvěřitelné energie.

P1060051-150x150Zmocnila se mě absolutní panika. Takže jsem ještě ve 2 ráno, 2 hodiny před odjezdem kontrolovala, zda je vše nastavené, zda mám přiložený ebook a v tu chvíli se mi fakt nechtělo odjet. Normálně jsem přestala věřit, že ten celý systém vše zvládne.

To bude průser jsem si říkala. Se znemožním. No jo no. Zase ty pochyby.

Odjížděla jsem na krásné místo, ale zcela nepřipravené pro moje nastartované podnikání z pláže. Sakra, nebyla tam žádná wi-fi, data drahá, nejbližíš wi-fi point 5 km daleko a otevíračka podle toho, jak se italský majitel vyspal..:))

Koupila jsem si tedy balíček dat. Ten mi vydržel chvíli a kdybych neovládla svou závislost na naší úžasné FB skupině, kam jsem se chtěla pořád připojovat (Stáňo, jaká je doporučená odvykací kúra? :)), tak by mě to snad zruinovalo :).

A najednou to přišlo: „Stáhla jsem si váš ebook zdarma a on mi nedorazil“… 1, 2, 3… krve by se ve mně nedořezal. Takže další balíčky dat… omluvy. Problém vyřešen až po návratu domů a odesláno na podporu, proč se tak stalo, protože já na to nepřišla.

IMG_0218-225x300Koukala jsem jako správný zvědavec průběžně na emaily. Funguje to!!  Objednávky placeného ebooku nabíhaly… ale ouha. Zpráva! „Objednala jsem si ebook, zaplatila a on mi nedorazil“…No jo no! Platby převodem na účet se  musí ručně spárovat ve FAPI a pak ebook odejde. Což Ivanka zapomněla! Nemám to zažité, navíc bez pořádného netu. No takže další balíček dat a vše se provedlo. Ale. Ty výčitky, co jsem měla.

Další objednávka. A další.

Můj obor není úplně plážový. Není oblíbený klientsky ani populární mezioborově. Vyžaduje trpělivost a pomalé budování databáze. Ale FUNGUJE!! Systém nelže a já jsem nadšená. Možná to někdo máte taky tak. Myslíte si, že zrovna pro vás to není zcela vhodné. Tak vás chci povzbudit.

A jak jsem si to svou blonďatou hlavou nakonec vyhodnotila?

 • Že nic není tak horké, jak se zdá, a důležité je s z toho nezbláznit.
 • Přijměte svoje strachy, které s rostoucími úspěchy budou přicházet a přepadávat vás ze zálohy.
 • Nikdo učený z nebe nespadl a navíc máme podporu.
 • Nezapomínejte, že se platby uhrazené převodem musí párovat ručně.
 • Neustále si cvičně kontrolujte nastavení systému.
 • Nejezděte na dovolenou, kde není internet, nebo se připravte na pěkný účet za datové balíčky.
 • Lépe a dříve si plánujte program na kampaně během své dovolené :), protože budou čím dál tím delší, že?
 • Nebraňte se vznikající závislosti na této skupině, už vám stejně nic nepomůže. :).
 • Přijměte fakt, že růst můžete i na svých chybách, které vás učí.

IMG_0122-225x300A moje malé důvody k dnešnímu dni, proč do toho všeho jít a pořádně zabrat?

A co je podstatné třeba u mne přímo pro můj byznys?

 • zprostředkované doporučení na 7 prodejú,
 • oslovení na spolupráci při prodeji od 6 zákazníků,
 • natáčení v TV,
 • nabídky na další spolupráci v rámci vzdělávání makléřů.

Takže jděte do toho a zaberte.

Stojí to za to.

A ještě něco. Dostala jsem krásnou zpětnou vazbu, hřeje mě u srdce:

Ivo, jsi takový můj vzor, že to jde, když  80 % lidí říká, že to nejde. Sleduju tě, čtu tě.  I já vydržím. S díky. Marta

Mějte se prímově.

Ivana

(článek je převzat z blogu podnikanizplaze.cz , děkuji!)

Ivana Cikánková

Jsem propagátorkou vědomého přístupu k realitnímu obchodu a klientům. 18 let zkušeností mě inspiruje k tomu, že s ženským přístupem a intuicí ukazuji a pomáhám lidem i makléřům se lépe orientovat na realitním trhu. Jsem autorkou knihy Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem a ebooku zdarma Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. Jsem zakladatelkou projektu Ženy v realitách Můj příběh si můžete přečíst tady >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Získejte eBook zdarma: Jak se NESPÁLIT při prodeji nemovitosti

  5 chyb, které už udělali jiní a vy je dělat nemusíte.

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (Tobi real estate services s.r.o, Brtnice 201, 25169, Velké Popovice, IČ: 05447011) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode nás, které se budou týkat informací realitního a vzdělávacího tématu . Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Rubriky

 • Přidejte se k nám na facebooku

 • Jak prodat nemovitosti s maximálním ziskem

   

   

  hardcoverstack_621x739