0 čtenářů
už se nespálí

JAK SE NESPÁLIT PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI 

Získejte tipy a triky zpoza realitní opony, které si makléři chrání jako oko v hlavě. Objevte 5 chyb, které už jiní udělali  a vy už je dělat nemusíte. 

Po přečtení e Booku se mi potvrdil fakt, že Ivana je velice precizní odborník ve svém oboru, o čemž jsem se mohla přesvědčit i při pronájmu mé nemovitosti. Překvapilo mne, že pokud chci prodat, nemá cenu dělat rekonstrukci nemovitosti. Současně i pravidla pro vedení prohlídky pavažuji za jedno se stěžejních. A mám-li být upřímná, tyto rady mi zatím žádný jiný realitní makléř neposkytl.

Lucie Doubravová finanční poradenství

Co vám eBook přinese?

  • Prodáte za víc než ostatní.
  • Uděláte z vaší nemovitosti exkluzivní zboží.
  • Nafotíte krásné fotky.
  • Neuděláte chyby, které vás stojí peníze.
  • Poznáte kupce od zájemce.
  • Budete si při prodeji věřit.

Dozvíte se, že:

je důležité nepropásnout největší výhodu, kterou máte při zahájení prodeje vaší nemovitosti. Největší šance pro oslovení vhodného klienta máte při vstupu na trh! To je situace, která se neopakuje.

je neuvěřitelné, že inzerované ceny nemovitostí nejsou konečné ceny prodejní; není proto vhodné používat internet jako jediné vodítko pro nastavení ceny prodeje!

je často velmi nerozvážné  investovat velké finanční prostředky do rekonstrukce před prodejem nemovitosti. Protože se vám prostě nevrátí.

Co vám vzkazují čtenáři eBooku?

Nevěřil jsem, myslel jsem si, že vše zvládnu sám. Nakonec se ukázalo, že spolupráce s odborníkem v oboru je nedocenitelná. Úspěšný prodej mého domu dopadl bez finančních ztrát díky spolupráci s paní Cikánkovou. Přeji každému setkání s milým člověkem jako je ona. Děkuji

Jan K.Účetní

Škoda, dostal jsem ho do ruky pozdě. Ušetřil by jsem si plno času a problémů a možná i peněz. S paní Cikánkovou jsem vše zdarma konzultoval a díky ní jsem myslím nepřišel o další peníze. Vemte rozum do hrsti a nebuďte za hrdiny, nevyplatí se to.

Eduard H.OSVČ

Ke čtení eBooku jsem se dostala až po úspěšné spolupráci s paní Ivanou. Jen se mi potvrdila správná volba. Možná by těch informací mohlo být v knize více. Oceňuji spolehlivost a lidský přístup. Děkuji.

Yvetta H.Důchodkyně

O autorce 

Jmenuji se IVANA. Jsem máma, manželka, osobní makléřka, manažerka, lektorka. Od roku 1998 jsem ŽENOU V REALITÁCH. A jsem na to pyšná. Vyznat se v džungli realitního trhu je  velmi složité. Chci pomáhat svým partnerům lépe prodat, dobře koupit a vše zastřešit 100% servisem s garancí.

Říkáte si co je na tom tak složitého? Prodat nebo koupit je lehké, bez rizika? Dnes a denně slyším a vidím pravý opak. Klienti se stávají rukojmími makléřů, kteří za každou cenu chtějí urvat svůj díl.

Rozhodla jsem se vystoupit z řady a svoje dlouholeté zkušenosti vám předávat naprosto transparentně a otevřeně, tak, aby radost z prodeje nebo koupě nemovitosti byla oboustranná.

Živím se tím, co mě baví. Moje práce je mým posláním. Chci vám s ženskou intuicí a přístupem předat to nejlepší co znám, co jsem se naučila během své kariéry, aby jste se mohli sami svobodně rozhodovat a dýchat.

S úctou k vám, Ivana

Můj příběh najdete ZDE.

Získejte chytré triky zpoza realitní opony dříve než ostatní

  • Chci prodat za víc než ostatní.
  • Chci mít dost informací.
  • Chci bezpečný obchod.

Fajn, ale potřebuji ještě více informací. Kde je najdu?

Velmi jednoduše. Vůbec se nedivím, že máte další otázky.

Problémů a rizik na trhu nemovitostí je více než dost.

Pokud chcete odpovědi na ty největší otazníky, které vám vyřeší 80% problémů, stačí kliknout.