Ivana Cikánková

Reality jsou mým posláním již od roku 1998. Pomáhám svým klientům lépe prodat, dobře koupit a vše zastřešit 100% servisem s garancí. Ke své práci přistupuji maximálně zodpovědně a zároveň vnímám individuální příběhy klientů, kterým vycházím vstříc, aby s transakcí byli spokojeni a nezatěžovala je. S touto myšlenkou jsem založila také realitní kancelář GEPARD REALITY a její franšízu Tobi reality a finance s.r.o.

Své know-how předávám na seminářích, školeních a v rámci konzultací s klienty. Zaměřuji se na kvalitní práci makléřů a jejich vzdělávání - i proto jsem zakladatelkou projektů Ženy v realitách a Realitního vzdělávacího institutu, autorkou několika odborných publikací, organizuji vzdělávací akce a jsem spoluautorkou a členkou odborné poroty ankety Realiťák roku.

Působím převážně v Praze a Středních Čechách, ale díky spolupráci s kolegy z ostatních regionů GEPARD REALITY mohu své služby poskytnout v rámci celé České republiky.

S úctou,
Ivana Cikánková
Vaše realitní makléřka

KONTAKTUJTE MĚ

Již 25 let s vámi

Reality a hypotéky pod jednou střechou

ivana01.jpg
ivana02.jpg
ivana03.jpg
ivana04.jpg
ivana05.jpg
ivana06.jpg
ivana07.jpg
ivana08.jpg
ivana09.jpg
ivana10.jpg
ivana11.jpg
ivana12.jpg

Co nás společně čeká

- specifikace prodávané nemovitosti včetně právní stránky případně požadavků pro banku (půdorysy, LV, nabývací titul, atd.)

- správné nastavení reálné prodejní ceny

- zamyšlení se nad prodejní strategií s ohledem na Vaše potřeby … vše na profesionální úrovni s cílem prodat Vaši nemovitost v krátkém časovém úseku a za maximální možnou cenu

Klíčový krok, který je z 90 % rozhodující pro Váš prodej, proto přípravě věnuji opravdu hodně času.

Zaměřuji se především na detaily interiéru, tzv. Homestaging. Jsem perfektcionalistka  a doladěný útulný interiér se prodává úplně sám.

Pracuji s týmem profesionálních fotografů, kteří dokonale zachytí Vaší nemovitost. Každá nemovitost má to „top“ a je potřeba to neopomenout a pověnovat tomu náležitou pozornost, …. protože na detailech „záleží“.

Vytvoření inzerátu a propagace na největších realitních portálech a sociálních sítích.

Všechny zájemce provedu nemovitostí s maximální empatií. Zájemce ode mě získává veškeré informace nejen o samotné prodávané nemovitosti, ale je i informován o dalším postupu, který by v případě zájmu následoval.

Pro hladký průběh zajistím pro Vás kompletní administrativu včetně právního servisu, advokátní úschovy, jednání s bankami (pokud součinnost bude vyžadována) a také Katastrálního úřadu. Během celého obchodního případu udržuji kontakt se všemi stranami, průběžně informuji o jednotlivých krocích až do podepsání veškerých smluv včetně ověření podpisů.

Novému majiteli předáme společně nemovitost včetně Předávacího protokolu a zaevidování konečných stavů energií. Zajistím pro Vás i kompletní přepsání energií a je hotovo.

Služby

Odhad zdarma

Vstupní tržní odhad nemovitosti zdarma. Čas investovaný do přípravy strategie a nemovitosti k prodeji se vám desetinásobně vrátí.

Právní servis

Advokátní, notářská nebo bankovní úschova finančních prostředků je u nás samozřejmostí.

Homestaging

Dokonalá příprava vaší nemovitosti na prodej je základem pro prodej za nejvyšší možnou cenu.

3D půdorysy a plány

Ukážeme přesnou dispozici nabízené nemovitosti, takže kupující mají šanci vyhodnotit ještě před prohlídkou, zda jim vyhovuje.

Stránka nemovitostí

Prezentace nemovitosti na samostatné stránce.

Reklama na sociálních sítích

Promování nemovitosti na Facebooku.

Moje projekty

 

 

logo gpre
 

GEPARD REALITY

Jsem majitelka a zakladatelka realitní společnosti GEPARD REALITY. Moje vize je pod touto značkou zastřešit tým špičkových realitních makléřů, pro které je jejich profese srdcovou záležitostí a spokojenost klienta na prvním místě.

www.gpre.cz

Facebook   Instagram

Ženy v realitách

Ženy v realitách

Projekt Ženy v realitách jsem založila s myšlenkou spojit ženy v tomto krásném oboru, které se vzájemně podporují, vzdělávají a profesně rostou. Věřím, že sdílení know-how je ta správná cesta.

www.zenyvrealitach.cz

Facebook   Instagram

Realitní vzdělávací institut

Realitní vzdělávací institut

Spolu s kolegy jsem zakládající členkou a lektorkou Realitního vzdělávacího institutu, který si klade za cíl zvýšit na realitním trhu profesionalitu realitních makléřů a zvednout prestiž tohoto povolání. V rámci projektu zapojujeme nejlepší odborníky a hlavně praktikující makléře do systému vzdělávání.

www.realitnivzdelavaciinstitut.cz

Facebook   Instagram

RealityFEST

REALITYfest

Jsem jednou z organizátorů největší konference v ČR pro realitní makléře REALITYfest. Konference se koná pravidelně 1x za rok, účastní se jí přes 1000 realitních a finančních profesionálů a stala se již tradiční podzimní akcí. Kromě zaštítění celé akce jsem garantem odborného programu a moderátorkou odborných diskusí.

www.realityfest.cz

Asociace realitních kanceláří

Asociace realitních kanceláří v ČR

Mám tu čest být členkou dozorčí rady Asociace realitních kanceláří ČR pro region Střední Čechy. ARK je již od roku 1991 profesní sdružení realitních makléřů, správců nemovitostí, dražebníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

www.arkcr.cz

Realitní bubliny

Realitní bubliny

S Oldou Platilem natáčíme podcast Realitní bubliny. Očima insiderů realitního trhu nahlédnete pod pokličku obchodu s nemovitostmi v ČR.

www.spotify.com

 

Co o mně říkají klienti?
Jan K.

Spolupráce s odborníkem v oboru je nedocenitelná. Úspěšný prodej mého domu dopadl bez finančních ztrát díky paní Cikánkové. Přeji každému setkání s milým člověkem jako je ona. Děkuji.

Darina Křižánková

Dobrý den p. Cikánková. Byli jsme s vámi moc spokojeni. Slovy nadšeni. Spolehlivost a taky vaše obětavost řešit věci i o víkendu se moc nenosí v ČR. Děkujeme.

Vážím si každé spolupráce. Jsem si vědomá toho, že bydlení hraje v životě každého důležitou roli a jeho změna se často váže k významným životním událostem. Bydlení dokáže měnit osudy a psát nové začátky životních příběhů. Jsem připravena provést Vás touto cestou. Můžete se spolehnout na to, že Vaše spokojenost je pro mě tím nejdůležitějším.

VÍCE REFERENCÍ