Co o mně říkají?

Daniel Nový - prodávající

Profesionální přístup, přímé jednání, tah na branku ruku v ruce s respektováním požadavků klienta, plná odpovědnost za svou část dohody. Doporučuji!

Prodávající
Michaela Měřínská

Pokud se chystáte prodat nemovitost, je tento eBook ideálním pomocníkem do ruky každému. Obsahuje nejen kompletní praktické kroky, co je k prodeji potřeba, ale i spousta triků z praxe. Vše na jednom místě! Navíc vás autorka jasně upozorní na to, co vám při prodeji nemovitosti může opravdu zachránit vaše peníze. Mě jako milovnici krásy navíc dostaly triky ohledně fotografií, dělají divy! Díky

Reference
Lenka Fajtová, Brno

Dobrý večer paní Cikánková, před chvílí jsem si objednala na internetu Váš eBook. Viděly jsme se dnes v Brně na přednášce a jsem ráda za možnost se s Vámi potkat. Váš životní příběh mě zaujal už v televizi, to jsem ale netušila, že se někdy uvidíme osobně. A stálo to za to. Čiší z Vás praxe, lidskost i v tak tvrdé branži jako jsou reality a hlavně radost z toho co děláte. Kéž by takto fungovali lidé v každém odvětví. Díky za dnešek, byl pro mě potvrzením toho, že vedu jako školitel naše realiťáky správnou cestou i když je to někdy hodně těžké - změnit zaběhnuté způsoby myšlení a práce, přesvědčit je ke vzdělávání, ... Výsledky kolegů kteří však neztráceli čas a vrhli se do osvědčených trendů v obchodě po hlavě, musí myslím přesvědčit ke změně i ostatní a proto jsme se zřejmě sešli na semináři v tak hojném počtu. Jsem za to ráda a moc všem fandím! Ještě jednou díky za dnešek a brzy na shledanou!

Reference
Martina Tichá

Super přednášky, moc nás posunuly dopředu. Praktické infomace, skoro všechny využijeme v praxi. Děkujeme

Reference
Dagmar D.

Ivanka, svet možno nespasíte, ale verím tomu,že pomôžete mnohým ľuďom. So mnou Vaš ebook a články veľmi rezonujú, hoci (a možno práve preto), že som vo Vašej oblasti úplný amatér a laik. Veľmi Vám ďakujem za príjemné a poučné čítanie.

Reference
David K.,Tábor

Akční, schopná, moderně uvažující typ manažerky s celou řadou kreativních názorů vycházejících z jejích dlouholetých zkušeností. velmi praktické školení. Doporučuji všem.

Reference
Pavla Amrožková

Setkání s paní Cikánkovou byl pro mě jeden z největších přínosů v rámci absolvování kurzu ARKCR. Tato energická, vzdělaná žena se pro mě stala v oboru opravdu velikou inspirací. Její přednášky byly nejen díky letitým zkušenostem, znalostem, ale také její úžasné energii perfektní.

Reference
Daniela Baronová

Já bych vás chtěla velmi pochválit za celkovou prezentaci a způsob vašeho školení. Říkala jsem si, že jsem vás už někde viděla. A bingo. Váš web mne před časem oslovil. Docela mne nakopl a byl jedním z důvodů, proč jsem se rozhodla se vzdělávat dál. Jste velmi milá a pozitivní a váš výklad byl pro mne velmi přínosný. Z mnoha věcí jsem si vzala motivaci a představu ke splnění dalších mých cílů, které mám.Věřím, že se určitě s partnerem přihlásíme na některé vaše školení. Přeji mnoho spokojených klientů a hodných lidí a hlavně zdravíčko.

Reference
David K.,Tábor

Na tomto ebooku jsem si právě cenil stručnosti, právě tak stravitelnost pro "laika". Přiznám se, že kdyby měl 5x tolik stran, asi bych se k němu těžko odhodlával. Musím uznat, že mě obsah i forma ebooku příjemně překvapily. Chápu, že je to místy džungle, ale i pro výlet do džungle je dobré si vštípit pár dobrých pravidel. Na své dílo, co jsem četl, můžete být docela pyšná. Přeji vám ve vašem byznyse noho dalších úsoěchů. Zasloužíte si je.

Reference
Mgr. Soudková

Dobrý den, v naší kanceláři Vás oceňujeme, dobrá práce, perfektní komunikace i vysvětlování. Teď jsem přihlášena na kurz, kde i Vy prezentujete své zkušenosti. Děkuji Vám, že to takto zveřejňujete. Je to další náboj pro mé makléře. Třeba  to nakopne i ty další. Těším se, jak na to:-)). Přeji hodně úspěchů ve Vaší další práci.

Reference
Ing. Rostislav Vlk

Po přečtení vašeho e-booku jsme si byli téměř jisti, že jste tou pravou osobou, které bychom měli prodej našeho bytu svěřit. Chtěli jsme prodat hlavně včas - před výročím fixace a za předpokládanou cenu. Naše očekávání se zcela naplnila! Po dvou dnech od zveřejnění inzerátu se ozvalo několik zájemců, den poté první prohlídky. Hned první zájemci podepsali rezervační smlouvu a to za cenu vyšší, než jsme plánovali... Prostě vše na jedničku  S odstupem - od okamžiku inzerování a prodeje bytu - musíme říct, že nám přístup Ivany k prodeji našeho bytu vyhovoval. Profesionalita makléřky, vysvětlení všech kroků, které budou při prodeji následovat, informovanost o situaci - nemáme, co bychom mohli vytknout. Určitě doporučujeme. Hladší průběh prodeje našeho bytu jsme si ani nemohli přát.

Reference
Darina Křižánková

Dobrý den, paní Cikánková, byli jsme s vámi moc spokojeni. Slovy nadšeni. Spolehlivost a taky vaše obětavost řešit věci i o víkendu se moc nenosí v ČR. Děkujeme.

Prodávající
Jan K.

Nevěřil jsem, myslel jsem si, že vše zvládnu sám. Nakonec se ukázalo, že spolupráce s odborníkem v oboru je nedocenitelná. Úspěšný prodej mého domu dopadl bez finančních ztrát díky spolupráci s paní Cikánkovou. Přeji každému setkání s milým člověkem jako je ona. Děkuji.

Prodávající
Veronika Kadlecová

Nikdy dříve jsme nemovitost nekupovali, z toho důvodu na naší straně panovaly velké obavy, aby prodej proběhl v pořádku, pokud možno bez problémů. Od realitní makléřky, zprostředkující prodej, jsme především očekávali seriózní a férové jednání, proklientský přístup. Tato očekávání se naplnila. Od počátku probíhala mezi stranami a makléřkou bezproblémová komunikace, přístup makléřky byl vysoce profesionální. Nikdy v nás jednání makléřky nevzbudilo pochybnosti o její činnosti. Splnilo se vždy co bylo řečeno.. A pokud se v rámci jednání vyskytly nesrovnalosti, překážky, vždy byly ve vzájemné spolupráci s makléřkou vyřešeny. nejvíéce nám vyhovoval aktivní přístup paníCikánkové a její vstřícná komunikace. Pro ostatní potencionální klienty bychom realitní služby paní Cikánkové určitě doporučili. Z jejího přístupu a jednání je zřejmé, že se v oblasti realit pohybuje již dlouhodobě, má přehled, je profesionálem v oboru, v případě potřeby dokáže a je ochotná poradit.

Kupující