Dává nám ten mrňavej minišmejd zabrat, lekce …co říkáte? Nebo ne? Jak to máte konkrétně vy?

Reality

Úspěšný prodej nemovitosti je postaven na mnoha věcech, které nejsou na první pohled vidět. Musíme si uvědomit, že to v prvé řadě není ledajaká hra na náhodu. Není to jenom zkouška, jestli to vyjde, nebo nevyjde. Je to vědomě a efektivně nastavená správná strategie vedoucí k úspěchu.

Reality

Prodáváte dům? V případě , že ano, měli byste vědět, že jste povinni předat kupujícímu nejen Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB, pokud nebyl dům postaven před rokem 1947), ale i stavební dokumentaci. Přečtěte si proč.

Reality

Stačí říci ANO. Někdy tak jednoduché, někdy tak obtížené. Proč? Může to znamenat změnu na celý život. Dobrou nebo špatnou.

Tento týden jsem hovořila s mým klientem. Volal mi ve věci nabídky bytu, o který má zájem a říká: “ To nejtěžší je říci ano. Kupuji kamiony za miliony, ale to mi  nepřijde tak složité jako u bytu.” Zvláštní. Skutečnost říci jasné ANO musí přijmout všichni, kdo řeší nové bydlení.

Reality

Prodej nemovitosti a jeho reálná tvář. Musíme si uvědomit, že prodej nemovitosti není ledajaká hra na náhodu. Není to jenom zkouška, jestli to vyjde, nebo nevyjde. Je to vědomě a efektivně nastavená správná strategie, vedoucí k úspěchu.

Reality